Aardbeiprinsessen sedert 1963

Hieronder vindt u de namen van alle Aardbeiprinsessen en hun eredames sedert het begin van de Aardbeifeesten.

De naam van de prinses staat cursief weergegeven.

1963 - vrijdag 31 mei

 

 

 

1964 - vrijdag 15 mei

 

 

 

1965 - zaterdag 5 juni

 

 

 

1966 - zaterdag 28 mei

 

 

 

1967 - zaterdag 20 mei

 

 

 

1968 - zaterdag 1 juni

 

 

 

1969 - zaterdag 24 mei

 

 

 

1970 - zaterdag 23 mei

 

 

 

1971 - zaterdag 29 mei

 

 

 

1972 - zaterdag 3 juni

 

 

 

1973 - zondag 3 juni

 

 

 

1974 - zaterdag 25 mei

 

 

 

1975 - zaterdag 10 mei

 

 

 

1976 - zaterdag 29 mei

 

 

 

1977 - zaterdag 21 mei

 

 

 

1978 - zaterdag 6 mei

 

 

 

1979 - zaterdag 26 mei

 

 

 

1980 - zaterdag 17 mei

 

 

 

1981 - zaterdag 30 mei

 

 

 

1982 - zaterdag 22 mei

 

 

 

1983 - zaterdag 14 mei

 

 

 

1984 - zaterdag 2 juni

 

 

 

1985 - zaterdag 18 mei

 

 

 

1986 - zaterdag 10 mei

 

 

 

1987 - zaterdag 30 mei

 

 

 

1988 - zaterdag 14 mei

 

 

 

1989 - zaterdag ??

 

 

 

1990 - zaterdag 26 mei

 

 

 

1991 - zaterdag 11 mei

 

 

 

1992 - zaterdag 30 mei

 

 

 

1993 - zaterdag 22 mei

 

 

 

1994 - zaterdag 14 mei

 

 

 

1995 - zaterdag 27 mei

 

 

 

1996 - donderdag 16 mei

 

 

 

1997 - donderdag 8 mei

 

 

 

1998 - donderdag 21 mei

 

 

 

1999 - donderdag 13 mei

 

 

 

2000 - donderdag 1 juni

 

 

 

2001 - donderdag 24 mei

 

 

 

2002 - donderdag 9 mei

 

 

 

2003 - donderdag 29 mei

 

 

 

2004 - donderdag 20 mei 

 

 

 

2005 - donderdag 5 mei

 

 

 

2006 - zaterdag 27 mei

 

 

 

2007 - zaterdag 19 mei

 

 

 

2008 - zaterdag 3 mei

 

 

 

2009 - donderdag 21 mei

 

 

 

2010 - donderdag 13 mei

 

 

 

2011 - donderdag 2 juni

 

 

 

2012 - donderdag 17 mei

 

 

 

2013 - donderdag 9 mei

 

 

 

2014 - donderdag 29 mei

 

 

 

2015 - vrijdag 15 mei

 

 

 

2016 - vrijdag 6 mei

 

 

 

2017 - donderdag 25 mei

 

 

 

2018 - donderdag 10 mei

 

 

 

2019 - donderdag 20 mei

Acordina Buys (Melsele)

Magda Verstraeten (Stekene)

Gisela Weemaes (Doel)

 

Nelly Béké (Denderleeuw)

Simonne Van Dijck (Edegem)

Maria Roosemeyers (Antwerpen)

 

Denise Van Bruystegem (Heverlee)

Agnes Coen (Amsterdam)

Ingrid Lingier (Beveren)

 

Jonna Zander (Lier)

Ingrid Scherzer (Antwerpen)

Rita Verberckmoes (Melsele)

 

Christiane Asselberg (Hemiksem)

Magda Geers (Loenhout)

Annemarie Van Eeckhout (Melsele)

 

Suzy Nieuwejaers ('s Gravenwezel)

Lieve D'Hooghe (Hoboken)

Diane Van Santvliet (Antwerpen)

 

Annemarie Haelters (Wilrijk)

Marie-José Meeuwssen (Turnhout)

Huguette Raes (Sint-Gillis-Waas)

 

Christine Van De Leest (Itegem)

Lieve Marien (Wilrijk)

Ingrid Verstraete (Nieuwkerken)

 

Annemarie Uyttersprot (Burcht)

Rita Harsdorf (Berchem)

Hilde Van Hoeyland (Melsele)

 

Christiane Cuyvers (Antwerpen)

Hilde Dierinck (Eksaarde)

Christel Windels (Sint-Niklaas)

 

Rita Verschaeren (Deurne)

Anita De Keukeleire (Sint-Niklaas)

Denise Maes (Antwerpen - Linkeroever)

 

Lieve Vandersloten (Brussel)

Vera Backhoven (Antwerpen)

Margo Wojtulewski (Sinaai)

 

Gerda Van Looy (Merksem)

Rita Moortgat (Zwijndrecht)

Hilde Uydenhouwen (Belsele)

 

Linda De Meester (Borgerhout)

Sandra Monné (Schilde)

Marita Apers (Antwerpen)

 

Lieve Van der Aa (Melsele)

Chris De Grijze (Hoboken)

Maria Bollen (Hasselt)

 

Christel Weemaes (De Klinge)

Chris Verlent (Beveren-Waas)

Lisbeth Fleerackers (Antwerpen)

 

Carla Thys (Sint-Niklaas)

Gerd Bex (Borgerhout)

Lutgart Lyen (Kessel - Lier)

 

Chris Smet (Beveren-Waas)

Kristel Buts (Mechelen)

Ria De Boeverie (Kallo)

 

Diane Janssens (Ekeren)

Christiane Van Gool (Deurne)

Rosemary Van Nieuwenhove (Melsele)

 

Françoise Sloesen (Antwerpen)

Sonja Cosemans (Diepenbeek)

Marianne Van Broeck (Bazel)

 

Nadine Bastians (Wilrijk)

Kitty Pieters (Beveren-Waas)

Ilse Meeus (Deurne)

 

Chantal Jans (Deurne)

Hilde Jehin (Booischot)

Charline Thielman (Beveren-Waas)

 

Ann Moortgat (Melsele)

Carine Philips (Kontich)

Iris Haelters (Aartselaar)

 

Nadia Van Puymbroeck (Beveren)

Nancy Vleeshouwer (Deurne)

Ingrid Van de Voorde (Halle - Zoersel)

 

Peggy De Greef (Borgerhout)

Tania De Maeyer (Melsele)

Nicole Caers (Vosselaar)

 

Christa De Ryck (Melsele)

Ann Van Hoolst (Blaasveld)

Nancy Callaert (Melsele)

 

Marleen De Bock (Melsele)

Marleen Van De Voorde (Hulst-Lessen)

Marleen Van Broeck (Melsele)

 

Annick Caers (Vosselaar)

Sonia Terreur (Deurne)

Jessica De Volder (Antwerpen)

 

Nancy Jehin (Booischot)

Christel Vermeiren (Turnhout)

Christiane Van Broeck (Melsele)

 

Marie-Rose Morel (Merksem)

Brigitte Verleysen (Ezaart)

Mirjam Van Osselaar (Tielrode)

 

Veerle Olieslagers (Essen)

Sandy Van der Linden (Vrasene)

Nancy Franken (Ekeren)

 

Petra Nuyts (Reet)

Veronique De Kock (Schoten)

Wendy Vlaminck (Haasdonk)

 

Christa Janssens (Stabroek)

Annemieke Van Wauwe (Melsele)

Kristine De Belder (Beveren)

 

Katrien Van Der Auwera (Sint-Katelijne-Waver)

Sophie Limbos (Aartselaar)

Karine Calomme (Oevel-Westerlo)

 

Chantal Pauwels (Merksem)

Vanessa Weyn (Kruibeke)

Peggy Vercruysse (Heusden Gent)

 

Heidi Cloetens (Machelen)

Mieke Van Den Bleeken (Kapellen)

Kelly Moons (Melsele)

 

Kitty Vanderauwera (Duffel)

Peggy Bontinck (Sombeke - Waasmunster)

Femke De Vleesauwer (Evergem)

 

Sandra Kindermans (Zottegem)

Sandra De Roeck (Melsele)

Katrien Plaquet (Zwijndrecht)

 

Heidi Sas (Vosselaar)

Daisy Vinck (Zwijndrecht)

Ilse Scholtis (Merksem)

 

Sabina Claes (Hoevenen)

Tamara Van Remoortel (Bazel)

Sandra De Ryck (Melsele)

 

An Caers (Melsele)

Kelly Hoefnagels (Arendonk/Ravels)

Charlotte Van Strijdonck (Melsele)

 

Christel Mertens (Brasschaat)

Sarah Leys (Schoten)

Kim Pels (Kallo)

 

Ellen Willems (Beveren)

Sofie Janssens ( Melsele)

Jessica Van Gestel (Westmalle)

 

Sweta Meersman (Temse)

Stephanie Van Bossuyt (Schoten)

Isabel Van Moer (Melsele)

 

Stephanie Meynendonckx (Arendonk)

Melissa Van Hoydonck (Brasschaat)

Stephanie Camby (Sint-Niklaas)

 

Inge Claeys (Wommelgem)

Ima Essien (Gent)

Kizzy Van Meirvenne (Kruibeke)

 

Goele Govaerts (Heist-op-den-Berg)

Dominique Elst (Kapellen)

Katrien Van de Merlen (Beveren)

 

Elise Balliauw (Verrebroek)

Karolien Janssens (Beveren)

Nathalie Van Moer (Melsele)

 

Charlotte Piessens (Temse)

Stephanie Lommelen (Mol)

Edith Lagrou (Beveren)

 

Claudia Raes (Beveren)

Evy Present (Zwijndrecht)

Evi Van Duyse (Stekene)

 

Sara Dewil (Deurne)

Kirsten Thuy (Beveren)

Taissa Buyl (Melsele)

 

Rani Van den Acker (Antwerpen)

Yana Van Raemdonck (Melsele)

Jasmine Laureys (Temse)

 

Marijke Cantens (Stekene) 

Lina Maes (Beveren)

Vanessa Verdickt (Melsele)

 

Kim Van Raemdonck (Melsele)

Laura Pillecijn (Haasdonk)

Kiana Laureys (Beveren)

 

Tjörven Van Wauwe (Beveren)

Bianca Christensson (Kieldrecht)

Kim Matthyssens (Melsele)

 

Nimfa Bogaert (Melsele)

Jana Van Bogaert (Burcht)

Tiana Delbaere (Burcht)

 

Hanne Peirsman (Kruibeke)

Shauny Cools (Beveren)

Lauren Vanheuckelom (Melsele)